rozhovory

Nové album Richieho Sambory je už na dohled (11.5.2012)

V dnešním článku se dozvíte několik věcí o novém sólovém albu Sambory, ale taktéž informace o nové desce kapely Bon Jovi. Když Richie Sambora řekl pro časopis Rolling Stone „Jsem zaneprázdněný chlapec“, nepřeháněl.

Nová deska The Circle - zpět ke kořenům Bon Jovi! (23.10.2009)

Loni se touto dobou Jon Bon Jovi nechystal na nic náročnějšího než na pár měsíců doma a přípravu alba největších hitů. Kapela, kterou založil před šestadvaceti lety v New Jersey, měla akorát za sebou odyseu zvanou Lost Highway – nejvýdělečnější turné roku 2008 – a Jon si chtěl dát pauzu.

Richieho boj s alkoholem: inspirace pro nové album The Circle (14.10.2009)

Jon Bon Jovi se podíval přes televizní studio na muzikanta, kterého nazývá svou „pravou rukou“, a bylo mu jasné, že nadešel čas pro nepříjemný rozhovor a těžká rozhodnutí. Jeho kapela, Bon Jovi, nahrávala svůj díl pořadu Unplugged a Jon právě pozoroval svého nejlepšího přítele Richieho Samboru, jak třikrát za sebou zpackal úvodní melodii jejich hitu z roku 1986 – Wanted Dead Or Alive.

Návrat k energickému rock&rollu, to je The Circle (21.9.2009)

Dnešní novinkový článek je dalším v řadě překladů aktuálních rozhovorů s členy kapely Bon Jovi o nové desce The Circle. Tentokrát se slova neujal nikdo jiný, než frontman této rockové partičky z New Jersey, samotný Jon Bon Jovi. A to prostřednictvím překladu od Johnyho, za který mu opět děkuji.

Nové album The Circle je pořádný nářez plný kytar (16.9.2009)

Bon Jovi si odskočili do Nasvillu v roce 2007, aby zde natočili album Lost Highway, desku střiženou country, a výsledek byl skvělý: album debutovalo na prvním místě ve Spojených státech. Ale se svým nadcházejícím počinem, The Circle, se podle kytaristy Richieho Sambory jerseyští hitmakeři vrací k rocku.

Richie Sambora a jeho vztah k The BeatleS (12.9.2009)

Po odmlce delších novinkových článků a zároveň před "smrští" nových Bon Jovi, přináším zpověď Richieho Sambory o jeho vztahu k legendární skupině The Beatles. Tuto zpověď napsal Sambora exkluzivně pro MusicRadar.com a díky překladu Lariho můžete zpověď nalézt i na tomto webu a to v našem rodném jazyce, tímto mu za překlad děkuji.

Interview s Jon Bon Jovim (4.8.2007)

Dnešní novinkový článek je průřezem otázek a odpovědí Jona Bon Joviho za poslední dva měsíce, které byly publikovány v amerických časopisech a médiích obecně. Za překlad těchto zdrojů patří opět díky Evce ze srazů československých fanoušků skupiny Bon Jovi. Nyní tedy již slíbené interview s JBJ.

Lost Highway je už za dveřmi (15.4.2007)

V posledných mesiacoch sa viedlo veľa diskusií o charaktere nového albumu skupiny BON JOVI, ktorý mal byť v štýle country. Niektorí ľudia sa k tomu stavali skepticky a iní to privítali s nadšením.

Rozhovor s Jon Bon Jovim o životě, hudbě, ... (21.1.2007)

V těchto novinkách Vám přináším rozhovor z anglických TIMES. Rocková hvězda Jon Bon Jovi prozrazuje, jak se stát vzorem příkladného manžela, ale i o tom, jak se dívá zpět v minulosti a hodnotí svoji činnost. Tento rozhovor proběhl před předáváním cen v rámci UK MUSIC HALL OF FAME 14.11.2006.

Bon Jovi trochu jinak - TLFR (2.7.2004)

Americká skupina Bon Jovi na svém posledním albu This Left Feels Right překvapila. Natočila sice své osvědčené největší hity, ale ve zcela jiné, kompletně přepracované podobě. Zpěvák Jon Bon Jovi vysvětluje proč.

Rap? Ani bych nevěděl , jak na to!

Rocková hvězda, herec, otec rodiny - JON BON JOVI, má za sebou hvězdnou karieru. I ve čtyřiceti dokáže naplnit velký stadion a dostat písničku na vrchol hitparády. To se mu povedlo i s jeho novým albem "Bounce" a singlem "Everyday".

Bon Jovi útočí s novým albem - BOUNCE

Spevák Jon Bon Jovi sa presadzuje aj ako herec. Napriek tomu stihol napísať skvelé pesničky, k čomu ho inšpirovali tragické udalosti v Amerike.

JBJ o seriálu Ally McBealová + Info o BOUNCE!

Čtrnáctého ledna byla ve Státech uvedena první z devíti epizod páté série seriálu "Ally McBeal", ve kterých hraje jednu z hlavních postav známý hudebník Jon Bon Jovi.

Jon Bon Jovi: Skládám hudbu a žiju si svůj sen

Bon Jovi vydali debutovou desku v roce 1983, hrajete tedy skoro dvacet let. K čemu byste dění v kapele přirovnal?

K dobře fungující rodině. Nebo ještě lépe k posádce lodi, na které má každý nějakou úlohu. Pokud by ji nesplnil, loď by se potopila. Jsme dobrý tým.