This House Is Not For Sale - Live From The London Palladium

 • datum vydání: 16. 12. 2016

 • Label: Island Def Jam – Universal

 • producenti: Obie O'Brien

 • certifikace: není známo

 • nejvyšší umístění: není známo

 • prodejnost: není známo

Live From The London Palladium (10. 10. 2016)

 1. This House Is Not For Sale (live)

 2. Living With The Ghost (live)

 3. Knockout (live)

 4. Labor Of Love (live)

 5. Born Again Tmorrow (live)

 6. Roller Coaster (live)

 7. New Year's Day (live)

 8. The Devil's In The Temple (live)

 9. Scars On This Guitar (live)

 10. God Bless This Mess (live)

 11. Reunion (live)

 12. Real Love (live)

 13. All Hail The King (live)

 14. We Don't Run (live)

 15. Come On Up To Our House (live)

Zajímavosti o albu:

 • V rámci propagace nového alba odehrála kapela čtyři promo koncerty, nazývané "listening party". Count Basie Theater, Red Bank, New Jersey 1. 10., The Palladium, Londýn 10. 10., Queen Elizabeth Theatre, Toronto 17. 10. a Barrymore Theater, NYC 20. 10. 2016.

 • Na každém koncertě zaznělo celé album This House Is Not For Sale ve své standardní edici obohacené o první tři mezinárodní bonusy. Jon mezi skladbami představoval, o čem která skladba je a co znamená. Toto se na vydání živého alba nedostalo, stejně jako přídavek v podobě Bad Medicine a Wanted Dead Or Alive. Zajímavé je, že kapela nehrála kromě techto dvou žádný ze svých megahitů. Koncerty byly výhradně zaměřeny na nové album.

 • Na koncertech a tím pádem na albu se poprvé představuje koncertní sestava Bon Jovi, jakou známe od roku 2016. Kromě tří původních členů můžeme slyšet dlouholetého baskytaristu Hugha McDonalda, který se stal konečně oficiálním členem. Tím se stal i kytarista Phil X, ačkoliv jeho umění nebylo v tomto období při nahrávání ve studiu prakticky využito. Tuto roli zastal dlouholetý (od roku 2005) producent John Shanks, který nahradil Bobbyho Bandieru (přesněji řečeno Matta O'Ree, který tuto pozici zastal na krátkém turné po východě v roce 2015) v roli druhého kytaristy, který má na starosti především rytmické party a pár vybraných kytarových sól. Živá kapela byla doplněna o perkusionistu Everetta Bradleyho, který s Jonem Bon Jovim hrál v kapele The Big Dogs v letech 1997 až 1998 a nebo přímo s Bon Jovi na jejich dvou promo koncertech k albu This Lef Feels Right a mnohokrát na různých dalších akcích. Jelikož je to výborný zpěvák, tak také pomáhá s vokály.

 • V této sestavě pak kapela odjela všechny části turné k albu This House Is Not For Sale v letech 2017 až 2019.