Nové AmericanXS Platinum (22.11.2004)

A je to tu. Dne 22.11.2004 vychází box-set k 20. letům skupiny Bon Jovi nazvaný 100,000,000 Bon Jovi Fans Can´t Be Wrong... . Box-set obsahuje 4CD a jedno bonusové DVD. Celkem box-set obsahuje 38 nikdy nezveřejněných skladeb a vede toho ještě 12 raritních skladeb. Raritní skladby byly v minulosti publikované jako součásti singlů, soundtracků k filmům.

Box-set obsahuje i po jedné skladbě od Richieho Sambory, Davida Bryana a Tico Torrese. Bonusové DVD obsahuje nové rozhovory, nikdy nepublikované fotografie, raritní archivní materiály a foto galerii. Celkem více jak 60 minut záběrů. Kromě tohoto bonusového DVD obsahuje box-set na čtvrtém CD po skončení 13 skladby ještě bonusovou skladbu a to demo písně Living On A Prayer, která je zajímavé tím, že neobsahuje charakteristický talkbox, který používá v této skladbě Richie Sambora.

S vydáním box-setu v USA bylo také spuštěno nové American XS Platinum. Roční členství v tomto klubu stojí 10 dolarů. A co za svých 10 dolarů získáte?

- přístup k celosvětovému předprodeji lístků na koncert

- přístup k raritním a nevydaným skladbám a videím (živé i studiové!)

- možnost položit otázky skupině Bon Jovi

- exkluzivní fotografie

- diskusní fórum pouze pro členy

- osobní emailovou adresu (vase_jmeno@bonjovi.com)

- možnost nahrát své fotografie pro ostatní členy

- speciální tapety na plochu a AIM ikony

- informační členské emaily American XS Platinum

- velmi brzy: online Bon Jovi obchod

a mnoho dalšího

Členství je nutné zaplatit po internetu a to pouze platební kartou MasterCard nebo VISA. Jiný způsob uhrazení ročního členského poplatku není možný! Členem se stanete po vyplnění registračního formuláře, kde kromě klasických údajů jako jméno, adresa, email, telefon, věk ... vyplníte i číslo platební karty.

Nové American XS Platinum naleznete na adrese http://www6.islandrecords.com/americanxsplatinum/login.asp.

V současné době je k poslechu demo Gime Some, které je z období Crush, dále cover Here Come The Sun, které zpívá Richie Sambora a rockové demo písně Bitter Wine z období These Days. Dále je v současné době k vidění několik videí ze zákulisí DVD.

Dne 14.11.2004 byla skupině Bon Jovi udělena cena AWARD OF MERIT za přínos hudebnímu odvětví při vyhlašování 32. ročníku American Music Awards. Na předávání této ceny měli Bon Jovi i vystoupení, kde zahráli skladbu It´s My Life a Have A Nice Day. Záznam z toho vystoupení můžete stáhnout z tohoto odkazu (20MB, formát wmv). Skladba Have A Nice Day je 1:21 dlouhá ukázka ze skladby, která bude na novém albu Bon Jovi, které vyjde v první polovině roku 2005. Je to skvělá rocková píseň :-)

David Vostrý