Nové album Bon Jovi - Burning Bridges (18.7.2015)

Bez jakékoliv reklamy a informací o přípravě nového alba o sobě dává po čase vědět skupina Bon Jovi. Mimo začínajícího turné v září tohoto roku právě do rádií vtrhl nový singl skupiny - Saturday Night Gave Me Sunday Morning. A nebude to končit pouze u singlu. V srpnu nás čeká nové album Bon Jovi - Burning Bridges.

Fanoušci této rockové skupiny si budou moci rozšířit svoji diskografii 21. 8. 2015, kdy nové album vychází. Jak frontman kapely Jon Bon Jovi dodává, tohle album je pro fanoušky. Za jejich podporu více jak 30 let, díky které se stali jednou z nejslavnějších a nejúspěšnějších kapel na světě.

Bude se jednat o první album v historii této skupiny, které bude bez kytaristy Richieho Samobory. Ten kapelu opustil během minulého turné k desce What About Now. Richie se rozhodl, že dál už s kapelou hrát nechce a chce se vydat sólovou cestou.

Toto fanouškovské album, jak ho sama kapela označuje, ale úplně tak bez Richieho Sambory nebude. Například pod pilotním singlem Saturday Night Gave Me Sunday Morning je vedle Jona Bon Joviho a Johna Shankse podepsán také Richie Sambora. To naznačuje, že některé písně pro toto album byly napsány ještě v dobách, kdy byl Richie v kapele.

Singlu bychom se měli dočkat v prodeji na konci tohoto měsíce. Pro toto album tedy všechny písně nemusí být napsány nově, ale čerpají z bohatého archívu kapely. Proto označení fanouškovské album. Skupina totiž zároveň deklaruje, že tvrdě pracuje na novém albu pro rok 2016. To znamená, že přísunu nové muziky v brzké době nebude jen tak konec.

Do vydání alba Burning Bridges by měla kapela dát o sobě vědět ještě jednou a to písní We Don’t Run. Pod ní jsou podepsaní autoři Jon Bon Jovi a John Shanks.

Nové album by mělo vyjít v několika edicích, jejichž obsah v tuto chvíli není znám. Sledujte tedy web a brzy se dozvíte více.

David Vostrý