Have A Nice Day - Japan Tour Edition (4.3.2006)

Tak jak je pro japonsko obvyklé, tak opět na jejich trhu dojde k vydání nějaké té specialitky s pečetí Bon Jovi. Na 22. březen 2006 je na tamní trh připravována speciální edice posledního řadového alba Have A Nice Day, s podtitulem "Japan Tour Edition". Tato speciální edice vychází s mírným předstihem před zahájením japonské části HAVE A NICE DAY TOUR 2005/2006 a je k této příležitosti vydána.

Japonská část tour čítá tyto termíny:

08.4. 2006 - Tokyo Dome - Tokyo, Japan

09.4. 2006 - Tokyo Dome - Tokyo, Japan

12.4. 2006 - Nagoya Dome - Nagoya, Japan

14.4. 2006 - Osaka Dome - Osaka, Japan

15.4. 2006 - Osaka Dome - Osaka, Japan

18.4. 2006 - Sapporo Dome - Sapporo, Japan

Obsahem této exkluzivní japonské edice je řadová deska Have A Nice Day, která neobsahuje tři japonské bonusy Dirty Little Secret, Unbreakable, These Open Arms, ale namísto těchto tří bonusových písní, obsahuje nově - 6 živých nahrávek. Těchto 6 živých písní bylo zaznamenáno 10.12.2005 v Bostonu během tamního koncertu. Je to stejných 6 písní se kterými se mohli setkat američtí fanoušci na mini albu nazvaném LIVE FROM HAVE A NICE DAY TOUR, o kterém jsem psal v krátkých zprávách v sekci "krátce o Bon Jovi". Tedy to znamená, že japonská tour edice bude obsahovat tyto písně:

 1. Have A Nice Day

 2. I Want To Be Loved

 3. Welcome To Wherever You Are

 4. Who Says You Can´t Go Home?

 5. Last Man Standing

 6. Bells Of Freedom

 7. Wildflowers

 8. One Last Cigarette

 9. I Am

 10. Complicated

 11. Novocaine

 12. Story Of My Life

 13. Last Man Standing (LIVE)

 14. You Give Love A Bad Name (LIVE)

 15. Complicated (LIVE)

 16. Have A Nice Day (LIVE)

 17. Who Says You Can´t Go Home? (LIVE)

 18. Raise Your Hands (LIVE)

Rozšířené CD není jediným materiálem se kterým se japonští fanoušci setkají. V balení naleznou bonusový DVD disk, který bude obsahovat premiérový videoklip k řadové verzi písně Who Says You Can´t Go Home?, tedy bez country zpěvačky Jennifer Nettles. Tento klip, pro 2. americký singl, by měl být v brzké době zařazen do sekce video, na oficiálním webu bonjovi.com. Není to jediný klip, který na bonusovém disku bude. Plný obsah DVD je následující:

 1. Have A Nice Day (videoklip)

 2. Welcome To Wherever You Are (videoklip)

 3. Who Says You Can´t Go Home? (videoklip, pouze Bon Jovi)

 4. Have A Nice Day (LIVE)

 5. Have A Nice Day Tour Diary Part I

 6. Have A Nice Day Tour Diary Part II

Závěrem snad jen tolik, že po USA se svým mini albem LIVE FROM HAVE A NICE DAY TOUR a po japonském HAVE A NICE DAY JAPAN TOUR EDITION je na řadě Evropa. Dočkáme se také v Evropě nějakého mini LIVE CD? Tak na tuto otázku zatím odpověď neznáme, ale mužem se nechat překvapit ;-)

David Vostrý