Bon Jovi zahrají v Praze 24. 6. 2013 (5.11.2012)

Tak jsme se dočkali. Rocková skupina Bon Jovi zavítá v rámci nového turné BECAUSE WE CAN – THE TOUR 2013 do České republiky. Tento rockový svátek nastane 24. června 2013 v Synot Tip Aréně v Praze. Zajímají Vás podrobnosti koncertu? Ceny lístků a místo, kde si vstupenky můžete koupit? Tak právě pro Vás jsou určeny následující řádky.

Samotné turné je předzvěstí nového alba, které se bude jmenovat What About Now. Toto album vyjde v březnu 2013. Samotnému albu bude předbíhat pilotní singl alba, po kterém je nové turné pojmenováno, tedy Because We Can. Ten se bude k vašim uším linout již od ledna 2013.

Samotné turné je předzvěstí nového alba, které se bude Koncertní šňůra k novému albu započne přesně mezi těmito dvěma milníky, tedy mezi uvolněním singlu a vydáním alba. Takže v únoru to vše vypukne a Bon Jovi vyrazí za svými fanoušky. Kam všude přijedou a jaké zastávky byly pro turné vybrány, můžete průběžně sledovat v sekci turné k tomuto albu.

A co čekat na koncertě? Tradiční porci největších hitů jako jsou písně Living On A Prayer, Wanted Dead Or Alive, Bad Medicine, You Give Love A Bad Name, Lay Your Hands On Me, Runaway, Blood On Blood, I´ll Be There For You … ale i hity novější jako Keep The Faith, It´s My Life, Have A Nice Day, We Weren´t Born To Follow, Who Says You Can´t Go Home? a řadu dalších. Koncerty budou obohaceny i o premiérové písně z nového alba a okořeněny specialitkami, raritami, které se tak často nehrají.

Takže tato 2,5 až 3 hodinová show bude, jak je u Bon Jovi zvykem, specifická pro každou zastávku. Dá se očekávat, že cca 2/3 koncertu bude mít v rámci turné podobný setlist, ale ta jedna třetina bude právě ten důvod, proč jít na víc koncertů. A pokud budeme mít štěstí, můžeme se dočkat perliček, které se skoro nehrají. Více může napovědět statistika odehraných písní z minulých turné, jako bylo Have A Nice Day Tour 2005/2006, Lost Highway Tour 2007/2008, The Circle Tour 2010 & Live 2011 Tour. Zejména četnost raritních písní ve spodní části statistik.

Ale zpět k pražskému koncertu Bon Jovi. Bon Jovi tu zahrají téměr po 20 letech od první a zatím poslední návštěvy na Strahově 1993. Jak bylo zmíněno hned v úvodu, koncert se odehraje dne 24. 6. 2013 v Praze. Pro koncert byla zvolena Synot Tip Aréna, kterou letos využil nikdo menší, než jeden z Jonových vzorů a kamarádů – Bruce Springsteen.

Adresa tohoto stadionu je: Synot Tip Aréna, U Slavie 1540/2a, 100 00 PRAHA 10. Na koncert je lepší vyrazit pomocí pražské MHD, protože kapacitně to pro osobní vozy není v okolí stadionu nejlepší, ale taktéž se to dá odstavit v přilehlých ulicích. Začátek samotného koncertu bude kolem 20 hodiny, brány stadionu se otevřou již v 18 hodin. Dá se očekávat předkapela, ale v tuto chvíli ještě není známa.

Vstupenky budou v prodeji od pátku 9. 11. 2012 na stránkách hlavního prodejce lístků Bon Jovi – Eventim CZ - http://www.eventim.cz/bon-jovi. Začátek prodeje je stanoven na 9. hodinu ráno. Druhým partnerem pro prodej lístků je řetězec hudebních nahrávek – Bontonland. Ceny vstupenek jsou od 1590 korun k sezení a od 1690 k stání.

Všem čtenářům tohoto webu a fanouškům kapely Bon Jovi je ve spolupráci s firmou Eventim připraven exkluzivní předprodej a to na tento čtvrtek 8. 11. 2012 od 9 hodin přes tento odkaz. Tudíž pokud si budete chtít zajistit vstupenku dříve, máte možnost. K dispozici bude také nabídka speciálních VIP vstupenek - včetně Golden a Diamond Circle lístků.

Koncert pořádají NOVA MUSIC ve spolupráci s DOLPHIN Touring a NUCOAST. PR SERVIS: VIS-A-VIS PRODUCTION s.r.o., www.visproduction.cz

Ve spolupráci s hlavním prodejcem lístků EVENTIM CZ na pražský koncert Bon Jovi, který se odehraje 24. 6. 2013 v Synot Tip Aréně, Vám přináším informace o exkluzivním předprodeji vstupenek. Předprodej vypukne na jejich webu zítra, tj. 8. 11. 2012 od 9:00.

Vstupenky k sezení:

Bronze - 1 590 Kč
Silver - 1 890 Kč

Golden - 2 190 Kč
Platinum - 2 990 Kč

Vstupenky na stání:

běžné stání - 1 690 Kč
Golden Circle stání (téměř pod pódiem) - 2 890 Kč

Speciální balíčky:

Diamond Circle VIP stání (obsahuje mimo jiné lístek pod pódiem) - 8 990 Kč
Golden Circle stání (téměř pod pódiem) Fast Track - 3990 Kč

Oba balíčky obsahují dřívější vpuštění na stadion a další výhody. Co který balíček obsahuje, se dočtete na tomto odkaze. Jak to vypadá, tak toto turné nebude obsahovat výběh kapely (molo) kolem Diamond Circle koridoru. Viz oficiální ilustrace pódia níže. Balíčky jsou v prodeji pouze online, maximum je 2 lístky na objednávku.

David Vostrý