BON JOVI FANS WEEKEND 2009

Šestý sraz českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi se konal ve dnech 2.10. - 4.10. 2009 na chatě Magdalena v Ochozu u Brna. Navázal tak na pět úspěšných srazů: v roce 2004 v Bratislavě, v roce 2005 v Praze, v roce 2006 v Santovce, v roce 2007 v Ochozu u Brna a loňské "2008" Duchonce, takže tradice střídání našich zemí se pokračovala ...

Náplní srazu bylo především setkání fanoušků této rockové partičky z New Jersey. Technicky jsme byli vybavení notebookem, projektorem a ozvučením v podobě zesilovače s mixážním pultem a dvěma ohromnými bednami :-) Krom tradičního promítaní raritních koncertů, byl taktéž znalostní kvíz, který tentokrát připravil Johny :-) Moc děkujeme za účast a neváhejte se příště včas přihlásit, abyste mohli zažít monstrózní atmosféru srazu :-)

Organizátoři srazu: Peter Stranovský (Petík), Kristína Caunerová (MLK), David Vostrý (Dave)

Účastníci srazu: Lenka Malíková (Kukučka), Judita Sukolová (Judy), Jan Klapuš (Johny), Peter Zamiesal (Zami), Miroslav Okluský (Lari), Jiřina Jelínková (Geena), Tomáš Vitu (Jack), Zdeňka Řezáčová (xzdenkax), Jiří Kvaiser (Oukyn), Lenka Jakubcová (Lendule), Tomáš Bláha (-), Eva Pačesová (Evi), Zuzana Godalyová (Zuzi), Petr Kašpar (OWN), Petr Němeček (Němi), Renáta Máčajová (Renčiátko), Adam Wyležek (Áda), Maggie Mutkovičová (Bikergirl), Lenka Mutkovičová (Runaway), Jan Veselý (Jolly), Zuzana Pačesová (-), Lucka Dvořáková (-), Dominika Bacova (J`vinka), Josef Skružný (Pepíno)

David Vostrý