BON JOVI FANS WEEKEND 2008

Pátý sraz českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi se konal ve dnech 19.9. - 21.9. 2008 na chatě Tilia v Duchonce na Slovensku. Navázal tak na úspěšné předešlé čtyři srazy v roce 2004 v Bratislavě, v roce 2005 v Praze, v roce 2006 v Santovce a v roce 2007 v Ochozu u Brna, takže tradice střídání našich zemí se opět naplnila :-)

Náplní srazu bylo především setkání fanoušků této rockové partičky z New Jersey. Technicky jsme byli vybavení notebookem, projektorem a ozvučením v podobě zesilovače s mixážním pultem a dvěma ohromnými bednami :-) Krom tradičního promítaní raritních koncertů, byl taktéž znalostní kvíz :-) Ani tentokrát nechyběla Lariho kytara, Muff Dive a řada dalších věcí :-) Vzpomínkou budiž fotky výše :-) Moc děkujeme za účast a neváhejte se příště včas přihlásit.

Organizátoři srazu: Peter Stranovský (Petík), Kristína Caunerová (MLK), David Vostrý (Dave)

Účastníci srazu: Lenka Malíková (Kukučka), Judita Sukolová (Judy), Jan Klapuš (Johny), Peter Zamiesal (Zami), Miroslav Okluský (Lari), Jiřina Jelínková (Geena), Tomáš Vitu (Jack), Zdeňka Řezáčová (xzdenkax), Jiří Kvaiser (Oukyn), Lenka Jakubcová (Lendule), Tomáš Bláha (-), Eva Pačesová (Evi), Zuzana Godalyová (Zuzi), Ivana Cuperová (Ivka), Petr Kašpar (OWN), Petr Němeček (Němi), Renáta Máčajová (Renčiátko), Adam Wyležek (Áda), Maggie Mutkovičová (Bikergirl), Lenka Mutkovičová (Runaway), Iva Koblížková (Iva)

David Vostrý