BON JOVI FANS WEEKEND 2007

Čtvrtý sraz českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi se konal ve dnech 5.10. - 7.10. 2007 na chatě Magdaléna poblíž Ochozu u Brna v ČR. Navázal tak na úspěšné předešlé tři srazy v roce 2004 v Bratislavě, v roce 2005 v Praze a v roce 2006 v Santovce, takže tradice střídání našich zemí se opět naplnila i tento rok :-)

Náplní srazu bylo především setkání fanoušků této rockové partičky z New Jersey. Technicky jsme byli vybavení dvěma notebooky, projektorem a ozvučením v podobě 2.1 sestavy :-) Krom tradičního promítaní raritních koncertů, bylo taktéž znovuvrácení ke znalostnímu kvízu a taktéž karaoke, kdy jsme si všichni zazpívali známé hity naší kapely :-) Samozřejmě krom promítání šlo hlavně o setkaní lidiček, kteří pokecali mezi sebou a dobře se zabavili již u zmíněných věcí nebo grilování či opékání na ohni. Nechyběla ani kytara, Muff Dive a řada dalších věcí :-) Vzpomínkou na tento povedený víkend je výše uvedena foto-galerie s popisem, který ne vždy se zakládá na pravdě :-) Moc děkujeme za rekordní účast a neváhejte se příště včas přihlásit.

Organizátoři srazu: Peter Stranovský (Petík), Kristína Caunerová (MLK), David Vostrý (Dave)

Účastníci srazu: Ján Cebuľak (Citrón), Lenka Malíková (Kukučka), Jan Veselý (Jolly), Judita Sukolová (Judy), Jan Klapuš (Johny), Peter Zamiesal (Zami), Miroslav Okluský (Lari), Jiřina Jelínková (Geena), Tomáš Vitu (Jack), Pavel Prát (Pavel (Nedvěd)), Zdeňka Řezáčová (xzdenkax), Hani Kašparová (Hani), Vráťa Kašpar (Vráťínek), Jiří Kvaiser (Oukyn), Josef Skružný (Pepíno), Lenka Jakubcová (Lendule), Tomáš Bláha (-), Eva Bystrická (evulka), Lenka Jarošová (-), Nikola Šalounová (niki), Jana Baselidesová (Ligia), Martin Benedikt (Maťo), Ludmila Benediktová (Lulu)

David Vostrý