BON JOVI FANS WEEKEND 2006

Třetí sraz českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi se konal ve dnech 8.9. - 10.9. 2006 na chatě v Santovce poblíž města Levice na Slovensku. Navázal tak na úspěšné předešlé dva srazy v roce 2004 v Bratislavě a v roce 2005 v Praze, takže tradice střídání našich zemí se opět naplnila :-)

Náplní srazu bylo především setkání fanoušků této rockové partičky z New Jersey, s kterou se mnozí z nás setkali na proběhlém turné Have A Nice Day Tour 2005/2006 naživo. Technicky jsme byli vybaveni opět projektorem s DVD přehrávačem a počítačem - notebookem. Takže tím pádem nechybělo promítání koncertů, kde se dostalo i na připomenutí letošního tour. Samozřejmostí byly výlety do minulosti, kde sme mohli porovnat posun kapely za tu řádku let, co tu s námi jsou :-)

Krom samotného promítaní se dostalo na tradiční opékání buřtů, ale především na pokec nás, fanoušků, té nejlepší rockové kapely v pěkné přirodě ;-) Vzpomínkou budiž výše uvedená foto-galerie a a pro zúčastněné - upomínkové předměty, od trička přes pero až speciální budík, vše s motivem Bon Jovi. Ačkoliv bylo díky značné vzdálenosti sraz o pár hodin kratší než dříve, nic to nemění na tom, že sraz jsme si všichni užili a nováčkové měli možnost posoudit, o co v minulosti přišli :-) Proto neváhejte a včas se příští rok přihlaste na v pořadí již čtvrtý sraz československých bon jovi fanoušků :-)

Organizátoři srazu: Kristina Caunerová (Kristina), Peter Stranovský (Petík), David Vostrý (Dave)

Účastníci srazu: Martin Benedikt (Maťo), Lenka Malikova (Kukučka), Jan Veselý (Jolly), Judita Sukolová (Judy), Petr Kašpar (One Wild Night), Jan Klapuš (Johny), Dominika Bačová (J´vinka), Tomáš Vitu (Jack), Pavel Prát (Nedvěd), Eva Pačesová (Evi), Martina Gregorová (Marty), Jiří Kvaiser (Oukyn), Josef Skružný (Pepíno)

David Vostrý