BON JOVI FANS WEEKEND 2005

Druhý sraz českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi se konal ve dnech 7.10. - 9.10. 2005 na chatě Rpety poblíž Prahy. Takže byla přebrána štafeta po loňské Bratislavě a cílem bylo opětovné setkání fanoušků té, pro nás, nejlepší kapely :-) Náplní srazu byla zejména videoprojekce koncertů, snažící se zmapovat celé období působení, tedy výběr koncertů od roku 1984 až po současnost, tedy i letošní koncert v Amsterdamu. Technicky jsme byli vybaveni PC, kvalitním audio ozvučením, projektorem a DVD přehrávačem.

Zpestřením mezi koncerty byl zejména připravený sobotní znalostní kviz, kde jsme si ověřili co o své oblíbené kapele známe a neznáme :-) O samotný vrchol sobotního večera se pak postarali Kristínka a Petr, kdy zcela ovládli a propadli připravenému karaoke a ukázali, že se celý svět klepe na slovenské a české fanoušky, až ovládnou svým zpěvem publikum na chystaném evropském Bon Jovi Have A Nice Day Tour 2006 :-)

Upomínkou na proběhlý druhý sraz je spousta předmětů, které byly pro každého účastníka připraveny. Od tradičního trička, které pro letošek změnilo barvu pro účastníky prvního srazu, až po speciální propisku, klíčenku a exkluzivní hrneček. Samozřejmě vše s motivem srazu. Nástin skvělého víkendu a atmosféry máte možnost vychutnat ve foto galerii výše. Ty co tam nebyli, by už příště neměli chybět, protože tak skvěly zážitek se v životě moc neopakuje :-)

Organizátoři srazu: Martin Benedikt (Maťo), Kristina Caunerová (Kristina), Peter Stranovský (Petík), David Vostrý (Dave)

Účastníci srazu: Ján Cebuľak (Citron), Lenka Malikova (Kukučka), Jan Veselý (Jolly), Judita Sukolová (Judy), Maria Kucerova (Majki), Kateřina Luxíková (Manruin), Petr Kašpar, Jan Klapuš (Johny), Peter Zamiesal (Zami), Alena Volarova (All), Petr Dvořáček, Ludmila Čapková, Hana Semíková, Petr Benedikt (Petrben)

David Vostrý