články

Jsme tu s Vámi již více než 20 let (24.12.2020)

Stránky BonJovi.CZ jsou zpět a v plné síle! Jsme tu s Vámi již více než 20 let, to je výstižný název shrnujícího článku, který popisuje novinky na těchto stránkách.

GLOSA: Bude Richie Sambora opět v kapele Bon Jovi? (14.8.2015)

Richie Sambora v průběhu minuleho turné k desce What About Now nečekaně odešel z kapely Bon Jovi. Jen několik hodin před jedním z koncertů dal vědět frontmanovi kapely Jonu Bon Jovimu, že zkrátka na koncert nedorazí. "Z osobních důvodů."

Nové album Bon Jovi - Burning Bridges (18.7.2015)

Bez jakékoliv reklamy a informací o přípravě nového alba o sobě dává po čase vědět skupina Bon Jovi. Mimo začínajícího turné v září tohoto roku právě do rádií vtrhl nový singl skupiny - Saturday Night Gave Me Sunday Morning. A nebude to končit pouze u singlu. V srpnu nás čeká nové album Bon Jovi - Burning Bridges.

Nová verze alba New Jersey na obzoru! (21.5.2014)

Už po tři desetiletí světově proslulá rocková kapela Bon Jovi udržuje hvězdnou pověst poslů amerického rock and rollu. Kapela hrající pro nejméně 37,5 miliónů fanoušků prodala více jak 130 miliónů alb po celém světě. Díky těmto počtům byli Bon Jovi číslem 1 po celém světě už 96 krát!

Richie Sambora je zpět (15.2.2014)

Hned v úvodu se patří nadpis dnešního článku upřesnit, že se jedná o návrat kytaristy skupiny Bon Jovi Richieho Sambory k jeho sólovému projektu, tedy třetí sólové desce, která se jmenuje Aftermath Of The Lowdown. Deska, která vyšla již v září 2012 a přinesla sebou miniturné k desce. Toto turné zavítalo převážně do Evropy a koncerty v Mnichově či Berlíně patří jistě pro ty, kteří tam byli, mezi nezapomenutelné zážitky.

Historie Bon Jovi (verze 2014) - část 5. (11.1.2014)

I v letošním roce pokračuje seriál o historii kapely Bon Jovi, tentokráte nás čeká 5. kapitola. Jedná se o revizi původních článků publikovaných na tomto webu v roce 2007, které byly doplněny či opraveny. Tato série článků vychází z autentických rozhovorů s Jonem Bon Jovim a Richiem Samborou, díky kterým se můžete vrátit v čase zpět a zjistit, jak to kolem Bon Jovi bylo, je a bude.

Historie Bon Jovi (verze 2013) - část 4. (9.10.2013)

Po delší odmlce Vám dnešní novinkový článek přináší pokračování historie skupiny Bon Jovi a to svoji čtvrtou část. Jedná se o revizi původních článků publikovaných v roce 2007 na tomto webu, které byly doplněny či opraveny. Na prvních 7 částí posléze budou navazovat nové kapitoly, které původní knihu z roku 2007 rozšíří.

Historie Bon Jovi (verze 2013) - část 3. (15.5.2013)

Dnešní novinkový článek je pokračováním historie skupiny Bon Jovi a to již ve své třetí části. Třetí díl navazuje tam, kde druhý před pár týdny skončil. Jedná se o revizi původních článků publikovaných v roce 2007 na tomto webu, které byly doplněny či opraveny. Na prvních 7 částí posléze budou navazovat nové kapitoly, které původní knihu z roku 2007 rozšíří.

Historie Bon Jovi (verze 2013) - část 2. (27.4.2013)

Dnešní novinkový článek je pokračováním historie skupiny Bon Jovi. Tato druhá část navazuje tam, kde první před pár týdny skončila. Jedná se o revizi původních článků publikovaných v roce 2007 na tomto webu, které byly doplněny či opraveny. Na prvních 7 částí posléze budou navazovat kapitoly nové, které původní knihu z roku 2007 rozšíří. Ale dost bylo úvodu, níže se dejte do čtení druhé kapitoly knihy verze 2013.

Historie Bon Jovi (verze 2013) - část 1. (12.4.2013)

Milí Bon Jovi Fans, väčšina z Vás čo pravidelne navštevujete túto www stránku si určite pamätá, že v roku 2007 sme tu spolu s Davidom zverejňovali na pokračovanie Históriu Bon Jovi. Ja som robila textovú časť, David jednotlivé časti doplňoval fotografiami a dával tomu veľmi pekný konečný vzhľad.

Bon Jovi zahrají v Praze 24. 6. 2013 (5.11.2012)

Tak jsme se dočkali. Rocková skupina Bon Jovi zavítá v rámci nového turné BECAUSE WE CAN – THE TOUR 2013 do České republiky. Tento rockový svátek nastane 24. června 2013 v Synot Tip Aréně v Praze. Zajímají Vás podrobnosti koncertu? Ceny lístků a místo, kde si vstupenky můžete koupit? Tak právě pro Vás jsou určeny následující řádky.

Bon Jovi: World Tour (aplikace) (13.12.2011)

Dnešní článek bude spíše zajímavým tipem na aplikaci pro mobilní zařízení, než nějakými úplnými novinkami o kapele Bon Jovi. Produkt s pečetí Bon Jovi a podtitulem World Tour, kterému se budu věnovat, je totiž trošku staršího data, ale právě dnes byla poskytnuta na aplikaci vánoční sleva.

Elektronický nákup hudby Bon Jovi (7.11.2011)

Dnešní článek bude spíše úvahou o vývoji hudebních nosičů, než přímo o novinkách kapely Bon Jovi. Ale i na ně se samozřejmě mé vyprávění v článku stočí, právě kvůli Bon Jovi také tento článek píši. Tento článek bude o dalších možnostech nákupu hudby, které se v minulých měsících naskytly všem posluchačům v České republice.

Zákulisí koncertu Bon Jovi (14.8.2011)

Turné je za námi a před námi je čekání na oficiální plány kapely, které nastíní, co bude dál. Ať už těmi plány budou dlouho očekávaná sólová alba Richieho Sambory a Jona Bon Joviho, případně další studiové album či speciální box k 30. letům kapely (které nastane za dva roky), to se teprve ukáže. Dnešní článek se bude ještě věnovat skončenému turné, respektive se vrátíme k prvnímu evropskému koncertu v Záhřebu.

Bon Jovi v Evropě s Richiem Samborou? (23.5.2011)

Dnešní novinkový článek bude menším ohlédnutím za posledními událostmi kapely Bon Jovi, zejména o jejich kytaristovi Richiem Samborovi, ale i o nadcházejícím evropském turné 2011. Jak mnozí zaregistrovali, včera, tedy 22. 5. 2011, skončil poslední koncert americké části turné, který se odehrával v St. Louise a kapela Bon Jovi se nyní stěhuje na dva měsíce do Evropy.

Roboti ovládají Bon Jovi nebo naopak? (17.4.2010)

Turné k desce The Circle je v plném proudu. Po přiblížení atmosféry amerického koncertu ve Wichitě, kterou nám nastínila Evka v minulém článku, vám tentokráte v dnešním článku přiblížím technickou novinku, kterou si skupina společně s firmou ABB na toto turné připravila. Samotná patentovaná technologie RoboScreen™ umožňuje jedinečný koncertní zážitek. Roboti se v rámci choreografie pohybují do rytmu hudby.

10 let webu BonJovi.CZ (17.12.2009)

Jelikož je tomu již 10 let, co se věnuji stránkám o rockové skupině Bon Jovi, nadešel čas na menší zmapování historie tohoto webu. Vzhledem k tomu, že od počátku letošního roku anoncuji možnost zasílání dotazů ohledně webových stránek, mého vztahu k Bon Jovi atp., dorazilo za tuto dobu několik zajímavých dotazů.

Pohled do zákulisí Bon Jovi (9.11.2008)

Dnešní novinkový článek bude tečkou za proběhnutým turné Lost Highway Tour 2007/2008 a zavede nás do zákulisí koncertů Bon Jovi. V tomto případě do zákulisí koncertu z 24.5.2008 v Mnichově. Jak to tam vypadá, Vám povypráví Evka z našeho zdejšího fanklubu bonjovi.cz.

Historie Bon Jovi - část 7. (21.7.2007)

Dnešní sedmá, již závěrečná část, o vyprávění a vzniku a historii skupiny Bon Jovi, nás přivede od desky Have A Nice Day až po nejnovější počin rockové partičky z New Jersey, k nové desce Lost Highway. Tyto články jsou postaveny na dobových rozhovorech s členy skupiny Bon Jovi, o jejíchž překlad a formu článků se postarala Evka ze srazu česko-slovenských fanoušků skupiny Bon Jovi.

Historie Bon Jovi - část 6. (12.7.2007)

Dnešní novinkový článek je již šestým pokračováním vyprávění o vzniku a historii skupiny Bon Jovi. Články vycházejí z autentických rozhovorů s frontmanem skupiny - Jon Bon Jovim a kytaristou skupiny Richiem Samborou a dobových článků. O překlad a formu se postarala Evka ze srazu česko-slovenských fanoušků skupiny Bon Jovi.

Chronologie úspěchů skupiny Bon Jovi (15.2.2007)

Na nedávný úspěch skupiny Bon Jovi, v rámci hudebních cen Grammy, navazuje tento článek, který se snaží zachytit chronologii úspěchů a milníky skupiny za celou dosavadní kariérou. Článek vznikl na základě překladu článku (z oficiálního Fanclubu Jona Bon Joviho (backstage with Jon Bon Jovi)) a naší mírné korekci. Po tomto krátkém úvodu již nic nebrání vrátit se v čase do roku 1983, kdy vše kolem skupiny Bon Jovi začalo ...

Sraz oficiálního FC v Londýně 13.11.2006 (25.11.2006)

Tyto novinky přináší všem československým fanouškům kapely Bon Jovi reportáž z oficiální akce fanklubu BACKSTAGE WITH JON BON JOVI, který se konal dne 13.11.2006, tedy den před uvedením kapely Bon Jovi do anglické síně slávy (UK MUSIC HALL OF FAME), kdy předání této ceny včetně vystoupení kapely naleznete v krátkých novinkách na titulní stránce.

Bude se někdy opakovat Strahov 1993? (8.4.2006)

Anotace: Tento článek volně navazuje na novinkový článek s otázkou v titulu "Již brzy bude koncert Bon Jovi v ČR nebo SR?", který jsem uveřejnil zkraje tohoto roku. Tímto děkuji Honzovi, že obětoval čas pro sepsání těchto řádku do formy článku, který vám právě předkládám.

Have A Nice Day - Japan Tour Edition (4.3.2006)

Tak jak je pro japonsko obvyklé, tak opět na jejich trhu dojde k vydání nějaké té specialitky s pečetí Bon Jovi. Na 22. březen 2006 je na tamní trh připravována speciální edice posledního řadového alba Have A Nice Day, s podtitulem "Japan Tour Edition". Tato speciální edice vychází s mírným předstihem před zahájením japonské části HAVE A NICE DAY TOUR 2005/2006 a je k této příležitosti vydána.

Album Slippery When Wet s 5.1 zvukem (18.8.2005)

Vůbec nejúspěšnější album od Bon Jovi - Slippery When Wet se dočká remasterovaného vydání a to ne ledajakého. Bude se jednat o duální disk (oboustranný), kdy z jedné strany bude klasické CD s touto nahrávkou a z druhé strany bude DVD se stejnou nahrávkou, ale nově rozmíchánou v prostorovém zvuku 5.1.

Nové AmericanXS Platinum (22.11.2004)

A je to tu. Dne 22.11.2004 vychází box-set k 20. letům skupiny Bon Jovi nazvaný 100,000,000 Bon Jovi Fans Can´t Be Wrong... . Box-set obsahuje 4CD a jedno bonusové DVD. Celkem box-set obsahuje 38 nikdy nezveřejněných skladeb a vede toho ještě 12 raritních skladeb.

Obsah Box-Setu (3.10.2004)

Dámy a pánové, je to konečně tu. Již nyní je znám obsah jednotlivých CDček v box-setu 100,000,000 Bon Jovi Fans Can´t Be Wrong.... Box-set obsahuje 38 nikdy neuvolněných nahrávek plus 12 raritních skladeb. Tedy celkem nás všechny v tomto box-setu čeká 50! nových nahrávek.

Album se bude jmenovat This Left Feels Right (12.9.2003)

Nové album Bon Jovi se jmenuje "THIS LEFT FEELS RIGHT". Album největší hitů s dvěmi novinkami vychází v Japonsku již 29. října. V Evropě si budeme muset počkat na 3. listopad a v USA a Kanadě si počkají do 4. listopadu.

BON JOVI FANS WEEKEND 2012

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2011

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2010

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2009

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2008

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2007

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2006

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2005

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

BON JOVI FANS WEEKEND 2004

Fotoreportáž z oficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Ranč Hosťová 2010

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Ranč Hosťová 2009

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Amsterdam & Brusel 2008

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Dublin 2008

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Vídeň 2008

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Mnichov 2008

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Bratislava 2008

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Londýn 2007

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Bratislava 2007

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Liberec 2007

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Sraz FC v Londýně 2006

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Milton Keynes 2006

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Stuttgart 2006

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.

neoficiální akce fanoušků: Linz 2006

Fotoreportáž z neoficiálního srazu českých a slovenských fanoušků kapely Bon Jovi.